• Metal Enjeksiyon Kalıpları
  Metal Enjeksiyon sektörüne hedeflerini yüksek tutarak giren firmamızın en büyük amaçlarından biri otomotiv sektörüne hizmet vermek ve bu sektörde ismini duyurabilmektir.
 • Plastik Enjeksiyon Kalıpları
  Plastik Enjeksiyon bölümümüzde, alanında uzman çalışma ekibi ve son model plastik enjeksiyon makinalarımız ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her türlü plastik baskı işlemi yapılmaktadır.
 • Tasarım
  Bünyesinde plastik ve metal enjeksiyon kalıpları tecrübeli tasarımcılar ve kalıpçılar tarafından özenle ve yıllarca çalışıp milyonlarca adet üretim yapabilecek kalite ve hassasiyette dizayn edilip üretilmektedir.
 • Plastik Ekstrüzyon Kalıpları
  Termoplastik ekstrüzyon kalıpları ekstrüzyon makinelerinde istenilen özellikte ürün yapabilmek için kullanılan ve ürün özelliklerini sağlamaya uygun kalıp boşluklarına sahip genellikle profil, levha ve boru üretiminde kullanılan kalıplardır.

Kalip Mühendisliği

Atakoç ürettiği kalıplarda müşterilerine 2.000.000 baskı sayısına ya da 2 yıla kadar garanti seçenekleri sunuyor. Plastik Kalıp İmalatında, kalıp çekirdeklerini, çalışan aksamları ve kalıp konstrüksiyonunu maksimum kalıp ömrü ve maksimum baskı sayısı elde edilebilecek şekilde tasarlamaktayız.

 1. Dijital Tasarım Desteği

  Kalıp sektörüne gelişen teknolojiyle takip etmekteyiz. Dijital ortamda tasarlayıp geliştirdiğimiz projelere gerçeklik kazandırıyoruz.

 2. Görsel Kalite

  Projelerimizde kullandığımız kaliteli malzeme ve tasarımlar sayesinde aldığımız ürünlerde görsel tatminlik derecesine vararak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız   

 3. ISO 9001:2008 Kalitesi

  Ürünlerimizin tamamında standtlar ilkesine uymaktayız. En son çıkan ISO standartları belgelerimizle iş güvenliğinden kaliteli hizmete kadar tüm belgelerimiz mevcuttur.

 4. Eksiksiz Parkur

  Makina parkurumuz verimli ve eksiksiz olup güncel makinalarla donatılmış olup, yüksek verim ve kaliteyi birlikte sağlamamızda en büyük etkendir.malathanemizde Plastik kalıp imalatında ihtiyaç duyulabilecek tüm makine teçhizat ve yazılımlar mevcuttur. Plastik Kalıp imalatında uzman kadromuz, 3d CAD/CAM destekli geniş makine parkurumuz ile boyut sınırı olmaksızın kaliteli ürün ve hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız.

 5. Kalite Ölçüm Cihazları

  Kalite Güvence tarafından sıklıkla kullanılan kalite ölçüm cihazlarımız ve yapmış olduğumuz testler aşağıdaki şekildedir. Kalite ölçüm cihazları, kalite kontrol planlarıyla belirlenmiş tarihlerde periyodik olarak kalibrasyona tabi tutulmaktadır.