Scroll to top
© 2019 Gizlilik Kullanım ve Telif Hakları bildirimlerinde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.

“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” felsefesi doğrultusunda, tüm faaliyetlerimizde “Müşteri Odaklılığı” anlayışıyla hareket ederiz.

Medikal Sanayi: Ameliyat Ekipmanları

Medikal Sanayi

Büyüyen bu pazarın ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına, bu özel sanayinin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına üretim faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Savunma Sanayi: Projelendirme

Savunma Sanayi

Türk Savunma sanayi tedarik akışı genel olarak ihtiyaçların belirlenmesi, görevlendirmelerin yapılması, projelerin yönetimi ve yürütülmesi, tedarik unsurunun temini ve denetim aşamalarından Atakoç başarıyla geçmiştir.

Ürün Geliştirme:Hızlı İmalat

Ürün Geliştirme

1250 m² lik alanda kurulu fabrikamızda bulunan güçlü makine parkurumuz sayesinde ihtiyacınız olan kalıp ve ürün üretimini en seri şekilde gerçekleştiririz.

Atakoç Metal Kalıp Sanayi

Süreç Yönetimi

Atakoç alternatif kaynakları kullanmanın yanı sıra, doğal kaynakların da kullanımına özen göstermektedir.

Görsel Kalite

Projelerimizde kullandığımız kaliteli malzeme ve tasarımlar sayesinde aldığımız ürünlerde görsel tatminlik derecesine vararak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Dijital Tasarım Desteği

Makine sektörüne gelişen teknolojiyle beraber destekleyerek devam etmekteyiz. Dijital ortamda tasarlayıp geliştirdiğimiz projelere gerçeklik kazandırıyoruz.

ISO 9001:2008 Kalitesi

Ürünlerimizin tamamında standtlar ilkesine uymaktayız. En son çıkan ISO standartları belgelerimizle iş güvenliğinden kaliteli hizmete kadar tüm belgelerimiz mevcuttur.

Eksiksiz Parkur

Makina parkurumuz verimli ve eksiksiz olup güncel makinalarla donatılmış olup, yüksek verim ve kaliteyi birlikte sağlamamızda en büyük etkendir.