HAKKIMIZDA

AtakoçKalıp

Atakoç 1976 senesinde  kalıp imalatı ile sektöre adımını atan Atakoç , geçen 42 yıl içresinde kendini geliştirmeyi bilmiş , tecrübeli idari ve teknik kadrosuyla çağın üretim gereklerini uygulayarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Atakoç , mükemmel kalite anlayışıyla sürekli müşteri memnuniyetini öncelik edinmiş , reklam stratejisini de müşteri memnuniyetinden doğan referans ağı üzerine bina etmiştir.

Sektöründe  okul firma unvanıyla ünlenen Atakoç yaptığı yatırımlarla geleceğe umutla bakmaktadır.

Tasarım müşteri istekleri doğrultusunda , ürünün imal edilebilirliği analiz edildikten sonra tecrübeli mühendislik kadromuz tarafından ürün, tasarım aşamasına girer ve alanında en iyi CAD-CAM programları kullanılarak tasarım aşamasından geçer. Kalite Kontrol kalıp imalatı sırasında ve plastik ürünlerin seri üretimi esnasında kalite kontrol vazgeçilmezimizdir.

Yapılan kontroller raporlandırılır ve değerlendirilerek en iyi kaliteye ulaşılmaya çalışılır. Üretim kalıp , mekanik makine parçaları ve plastik enjeksiyon ürünleri imalatı yapan firmamız, üretim aşamasında asgari maliyet azami kalite anlayışıyla hassas bir şekilde çalışmakta ve müşterilerine hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz firmamız bünyesinde plastik, alüminyum ve metal kesme kalıpları, hassas mekanik makine parçaları ve plastik enjeksiyon ürünleri imal edilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı olarak CAD-CAM tasarımı yapılmaktadır.
Atakoç Kalıp Metal Sanayi

Tüm hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, soru ve önerilerinizi paylaşmak ya da teklif istemek için lütfen bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİM