Scroll to top
© 2019 Gizlilik Kullanım ve Telif Hakları bildirimlerinde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.

Hakkımızda


Atakoç Metal Kalıp Plastik Sanayi

01.

Seri ve Hızlı Üretim

1250 m² lik alanda kurulu fabrikamızda bulunan güçlü makine parkurumuz sayesinde ihtiyacınız olan kalıp ve ürün üretimini en seri şekilde gerçekleştiririz.

02.

Müşteri Memnuniyet

“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” felsefesi doğrultusunda, tüm faaliyetlerimizde “Müşteri Odaklılığı” anlayışıyla hareket ederiz.

03.

ISO 9001:2008

ISO 9001:2008 standardının gereklerine uygun olarak kurulmuştur. Sistemin esas amacı, yönetim bazlı olarak; bütün faaliyetlerin planlı ve uyumlu ...

04.

Kalite Kontrol

Ham malzeme, takım, uç, sarf malzeme tedarikinin, üretimin, yüzey proseslerinin ve paketlemenin her safhasında kalite kontrol edilir.

Atakoç 1976 Yılında kalıp imalatı ile sektöre adımını atan Atakoç , geçen 40 yıl içeresinde kendini geliştirmeyi bilmiş , tecrübeli idari ve teknik kadrosuyla çağın üretim gereklerini uygulayarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Atakoç , mükemmel kalite anlayışıyla sürekli müşteri memnuniyetini öncelik edinmiş , reklam stratejisini de müşteri memnuniyetinden doğan referans ağı üzerine bina etmiştir.

Sektöründe -okul firma- unvanıyla ünlenen Atakoç yaptığı yatırımlarla geleceğe umutla bakmaktadır. Tasarım müşteri istekleri doğrultusunda , ürünün imal edilebilirliği analiz edildikten sonra tecrübeli mühendislik kadromuz tarafından ürün, tasarım aşamasına girer ve alanında en iyi Cad- Cam programları kullanılarak tasarım aşamasından geçer.